Hakkımızda

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Müşteri Memnuniyet Politikamız

Elips Group bünyesindeki her proje bir ihtiyaçla başlar ve ihtiyacın asıl kaynağı 1988 yılından bugüne dek bize güvenerek, bulunduğumuz noktaya gelmemizi sağlayan değerli müşterilerimizdir. Bu nedenle her projede nihai hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti politikamız ISO 20000, ISO 27001 ve ISO 9001 gibi global standartlar ve dünyanın hangi köşesi olursa olsun hizmet verdiğimiz coğrafyanın yerel kanunları ve ahlaki değerleri üzerine kuruludur. Elips Grup şirketleri, bu şirketlerin bünyesindeki her bir departman ve tüm ekip arkadaşlarımız aynı ilkelerle çalışır:

  • Elips müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlar, bu ihtiyaç ve beklentilere her zaman hızlı, şeffaf, sürdürülebilir, güven verici ve müşteri odaklı çözümlerle cevap verir.
  • Hacmi ne olursa olsun her satış süreci öncesinde ve sonrasında tüm eylemleri müşteri memnuniyetini gözeterek gerçekleştirir.
  • Müşterilerin dilek, öneri ve şikayetlerini kolayca iletebileceği iletişim sistemlerinin aralıksız olarak çalışmasını sağlar.
  • Müşteriden tüm geri bildirimleri nesnel, tarafsız, sağduyulu anlayışla ve gizlilik prensibi içerisinde hızla değerlendirir ve eyleme geçer.
  • Müşteri şikayetine dair ilgili tüm birimleri harekete geçirir, şikayetin kaynağını detaylı olarak gözden geçirir ve düzeltir.
  • Şikayet ve öneriler doğrultusunda gerçekleştirdiği çözüm sürecini kalıcı hale getirmek üzere sürdürülebilir kalite politikaları geliştirir.