Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Güvenlik Çözümlerimiz

Bilişim teknolojileri kapsamında en önemli öz kaynaklarınız arasında bulunan “veriler” ve “bilgiler” kendilerini koruyamazlar. Zamanla devasa boyutlara ulaşan bu kaynaklarınızı ancak, yine BT imkanlarıyla sizin alacağınız tedbirler korur. Aksi bir durum sadece maddi kayıplara yol açmakla kalmaz, telafisi uzun yıllar sürebilen ve sonuçları tam olarak öngörülemeyen itibar kayıplarına da sebep olur. Özellikle son senelerde artan siber ataklar ve dijital terör, sistem ve veri güvenliğinizin önemini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Kurumunuzun KVKK örneğinde olduğu gibi gerek yasal zorunluluklardan doğan gerekse de operasyonel ihtiyaçlarından kaynaklanan tüm bilişim güvenlik ihtiyaçları için Elips’e güvenebilir, size özel güvenlik tasarımlarının ve çözümlerin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Biz veri ve bilgi güvenliğinizi bir bütün olarak düşünür, güvenlik çözümleri konusundaki kapsamlı ürün bilgimiz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman ekibimizle size uçtan uca güvenlik danışmanlığı hizmeti sunarız.

Neden Güvenlik Çözümleri?

  • Kurumsal bilgilerinizi koruruz
  • Veri güvenliğinizi sağlarız
  • Web tehditlerine karşı koruma sunarız
  • Tarayıcı saldırılarına karşı korunursunuz
  • Sanal ve fiziksel uç nokta koruması alırsınız