Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Microsoft Office 365

Elips’in sunduğu Office 365 Kurumsal en yeni Office’in tam yüklü sürümünün yanı sıra tümleşik işbirliği hizmetleri, gelişmiş uyumluluk özellikleri ve eksiksiz BT gücüyle işlerinizi bir adım öteye taşır. Microsoft Office 365 ekibinizi yaratıcı olmaya ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmaya yönlendiren eksiksiz ve akıllı bir verimlilik ve işbirliği çözümüdür.

Bilgisayar, Tablet ve Akıllı Telefonda Office 365
PC ve Mac’ler, Windows tabanlı tabletler, iPad® ve Android™ tabletler dâhil olmak üzere pek çok mobil cihazda tam yüklü Office deneyiminin tadını çıkarın. Office 365’i 5 PC veya Mac’e, 5 tablete (Windows, iOS ve Android) ve 5 akıllı telefona yükleyin.

Uygulama ve Özellikler (Office 365 ile yapabilecekleriniz)

E-posta ve Takvimler
Kurumsal e-postanızı, masaüstünüzden veya web tarayıcısından erişebileceğiniz zengin ve tanıdık Outloook deneyimiyle kullanın. Kullanıcı başına 50 GB posta kutusu ve 150 MB’a kadar ek gönderme olanağından yararlanın.

Belge ve E-posta Erişimi Denetimi
Right Management Services, kuruluş dışında gönderilenler dâhil tüm belge ve e-postaları yalnızca belirli kişilerin erişimine açmanıza, başkalarının bunları görüntülemesini veya düzenlenmesini engellemenize olanak sağlar.

Microsoft Teams
Office 365’te sohbet özelliğinin, içeriklerin, kişilerin ve araçların bir araya getirildiği bir çalışma alanı olan Microsoft Teams ile ekiplerinize yüksek kalite ortamlarda bağlanın ve ekibinizin ihtiyaç duyacağı her kaynağa anında erişebilmesini sağlayın. Sanal toplantı odalarında işlerinizi yönetin, görüntülü ve sesli toplantılar organize edin. Güvenli bir chat ortamı oluşturun.

Sway
Yeni bir Office 365 uygulaması olan Sway ile ilgi çekici ve etkileşimli web tabanlı raporlar, sunumlar, bültenler, eğitim materyalleri ve daha fazlasını oluşturmak çok kolay. Üstelik bunları doğrudan telefondan, tabletten veya tarayıcıdan yapabilirsiniz. Sway tuvallerinizi kolayca paylaşın ve her ekranda kusursuz görünümün tadını çıkarın. Office belgelerini kolayca görüntüleyip düzenleyin.

Birleşik Mesajlaşma
Otomatik santral özelliklerine sahip barındırılan sesli mesaj desteğiniz olsun. Kullanıcılar, Exchange Online’a kaydedilen sesli mesajlara Outlook’tan veya uyumlu bir cep telefonundan erişebilsin.

Office ve SharePoint Uygulamaları
Yeni üçüncü taraf uygulamaları ve müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, hem Office hem de SharePoint’le birlikte çalışarak web hizmetlerini doğrudan belgelerinizde ve sitelerinizde yayınlar.

Microsoft MyAnalytics
Canlı gösterge tabloları ve Power BI Pro’nun etkileşimli raporları ile teknik olmayan kullanıcılar dahi verileri çok daha hızlı, verimli ve anlaşılır olarak görselleştirebilir ve analiz edebilir. Microsoft MyAnalytics, etkileşimli gösterge panolarıyla Office 365 üzerindeki bilgilere dayanan kişisel ve organizasyonel anlayışları ortaya çıkarmanıza imkân tanır.

Microsoft Planner
Planlayıcınız, ekibinizin yeni planlar oluşturmasını, görevleri organize etmesini ve atamasını, gerekli dosyaları paylaşmasını, üzerinde çalıştığınız konu hakkında sohbet etmesini ve ilerleme hakkında anlık güncellemeler almasını kolaylaştırır.

Kurumsal Uygulama Yönetimi
Grup ilkesi, telemetri ve paylaşılan bilgisayar etkinleştirme sayesinde işletmenizde uygulama yönetimini basitleştirin.

Çevrimiçi Toplantılar
İnternet üzerinden sesli ve HD görüntülü konferanslar, web konferansları ve çevrimiçi toplantılar düzenleyin. Dilediğiniz akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan tek dokunuş ya da tıklama ile toplantılara katılın. Toplantılarınızı 10 bin kişiye kadar canlı yayınlayın ve anketlerle geliştirin.

Gelişmiş E-posta
Uyum ihtiyaçları için arşivleme ve yasal saklama özelliklerine ek olarak sınırsız depolama alanını kullanın. Ayrıca kullanıcıları eğiten veri kaybı önleme (DLP) politikaları ve politika ipuçlarını kullanın.

Azure Information Protection
Şirketinizin dışındaki kişilerle paylaştığınız e-posta, belge ve hassas verileri denetleyin ve bunların güvenliğini sağlayın. Kolay sınıflandırmadan tümleşik etiket ve izinlere kadar çeşitli Azure Information Protection özellikleriyle, nerede depolandığından veya kiminle paylaşıldığından bağımsız olarak verilerinizin her zaman daha iyi korunmasını sağlayın. Verilerinizi hassaslık düzeyine göre sınıflandırın, görünürlük ve denetim ekleyin. Başkalarıyla daha güvenli bir biçimde işbirliği yapın.

Dosya Depolama ve Paylaşma
Her yerden ve her cihazdan erişilebileceğiniz OneDrive depolama alanı ile sınırları kaldırın. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle belgeleri kolayca paylaşın, her dosyayı kimlerin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin.

Yammer
Yammer işbirliği yazılımı ve iş uygulamaları, çalışanlarınızın farklı süreçlerde doğru kişilerle bağlantı kurmasına, ekipler arasında bilgi paylaşımına ve projeye göre organize olarak daha hızlı ve etkili şekilde ilerlemesine olanak tanır.

Stream
Organizasyonunuzdaki videoları kolayca yönetin. Office 365 Stream, video yükleme, paylaşma, keşfetme ve cihazlar arasında pürüzsüz bir şekilde oynatma için şirket çapında bir platformdur.

Excel'de Self Service İş Zekâsı
Alışık olduğunuz Excel ile alışık olmadığınız görevleri başarın. Power Query ile verileri bulup bunlara bağlanabilir, Power Pivot ile bunları modelleyip analiz edebilir, elde edilen verileri 3D Haritalar sayesinde etkileşimli haritalar üzerinde görselleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Uyumluluk Araçları
Birleşik Keşif Merkezi’ni kullanarak Exchange, Skype Kurumsal, OneDrive İş ve SharePoint posta kutuları boyunca arama yapabilirsiniz.

Akıllı Arama ve Keşif
Kişiselleştirilmiş bilgilere dayanarak Office 365’te içerik arayın ve keşfedin. Office Delve, her kullanıcının davranışından ve içeriğe, konuya ve kişilere yönelik ilişkilerden türetilerek sentezlenmiş sinyaller veya analizlerden oluşan bir koleksiyon olan Office Graph tarafından desteklenen ilk deneyimdir.

Flow
Microsoft Flow ile bildirim almak, dosyaları eşitlemek, veri toplamak ve daha pek çok işlemi yapmak için kod yazmaya gerek kalmadan uygulamalar ve hizmetler arasında otomatik akışlar oluşturun.

Gelişmiş Güvenlik
Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP), sistem üzerindeki kullanıcıları ve e-postaları, eklentilere ve bağlantılara gizlenmiş karmaşık tehditlere karşı korur. Müşteri kilidi, daha güçlü denetim ve şeffaflık için veri erişimini yalnızca önceden atanmış, kimliği iki faktörlü doğrulanmış yönetici onaylarıyla sınırlamanıza izin verir. Office 365 gelişmiş güvenlik yönetiminin yerleşik özellikleri, Office 365 ortamınızın gelişmiş görünürlüğünü ve denetimini sağlar.