Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Dış Kaynak (Outsource) Çözümleri

Kurumunuzu CAPEX (sermaye harcamaları) yerine, OPEX (operasyon giderleri) ağırlıklı bir yapıya ulaştırmak istiyorsanız, size aradığınız en kapsamlı dış kaynak çözümleriyle destek oluyoruz.

Elips, kurumunuzun sürekli büyüyen ve çeşitlenen BT operasyonları dâhilinde tüm hizmetleri dış kaynak olarak sunar, daha çevik ve verimli olmanızı sağlar. Dilediğiniz BT hizmetinin sizin adınıza yönetilmesini içeren kiralama hizmetlerimizle ölçeklenebilir maliyetlere ulaşır, enerjinizi asıl operasyonlarınıza yoğunlaştırırsınız. Bu sayede daha müşteri odaklı ve çok daha rekabetçi yapıya kavuşursunuz.

Elips’in uçtan uca outsource çözümleri donanım ve yazılımın yanında insan kaynağında da size en yüksek standartları sunar. BT operasyonlarınız, eğitim ve oryantasyon sürelerine ihtiyaç duymadan uzman teknik ve fonksiyonel personelle güçlenir.

Elips’in esnek dış kaynak hizmetiyle dilediğiniz coğrafi ve zaman dağılımında BT hizmeti alır, desteğe ihtiyacınız olmadığı zamanlarda değişken maliyetlerinizi sıfıra indirirsiniz.

Uzman ekiplerimiz ve güçlü altyapılarımızdan proje bazlı veya sürekli çalışmalar için destek alabilir, hızla büyüyen kadroların getireceği her türlü maliyet yükünü azaltır ve ihtiyaçlarınızın ölçeklenebilmesini sağlarsınız. Anlaşma kapsamında kurumunuza belirli günler/saatler arasında hizmet verebilecek personelin sayısı da yine Elips tarafından operasyonel gereklilikler göz önünde bulundurularak önerilir. Eleman sağlama hizmetimiz, profesyonel BT hizmetlerini en uygun şartlarda almanızı sağlar.