Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Son Kullanıcı Güvenliği

En geniş kapsamlı uç nokta güvenliğine sahip olun

Bütünleşik güvenlik ürünleri ile uç nokta güvenliği, istisnasız her cihazda ve uygulamada kullanıcılarınızı ve kurumsal bilgilerinizi güvende tutmak için gerekli tehdit korumasını ve veri güvenliğini, rakipsiz bir derinlikte ve kapsamda sağlar. Elips bütünleşik güvenlik ürünleri ile kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma, paketleyici türevlerine karşı koruma, şifreleme, cihaz kontrolü, veri kaybını önleme, zayıflık koruması, komuta ve kontrol engelleme, tarayıcı saldırılarına karşı koruma, uygulama beyaz listeleri, davranış izleme, web tehditlerine karşı koruma ve çok daha fazlasına sahip olursunuz.

Sıfırıncı gün ve hedefe yönelik saldırılara karşı korumanızın kapsamını genişletin

Uç nokta güvenlik çözümleri, mobil ve masaüstü cihazlarda geleneksel tehditlere karşı olduğu gibi en yeni, karmaşık ve hedefe yönelik saldırılara karşı da eksiksiz koruma sağlar. Tehditlere karşı koruma sağlayan çok katmanlı yapısı sayesinde, sanal ve fiziksel uç noktalarını aynı anda korumanıza yardımcı olur. Dahası, uç nokta güvenliğinizi tesis içinde, bulutta ya da her ikisinin birleşimini kullanarak çoklu ortama dağıtma konusunda size esneklik sunar. Bu sayede yeni lisans karmaşası yaşamadan, hareket halinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Basit ve esnek setlerle uzun vadeli koruma sağlayın

Uç nokta güvenlik çözümleri, hangi cihazı kullandıklarına ya da nerede çalıştıklarına bakmaksızın, kullanıcıları ve verileri korur. Elips uç nokta güvenlik ürünleri en geniş uç nokta ve mobil tehdit koruma çözüm yelpazesini, çok katmanlı e-posta, işbirliği ve Network geçidi güvenliği ile entegre halde sunar. Ortamınızdaki güvenliğe ilişkin tam bir kullanıcı tabanlı görünürlük sağlayan tek yönetim konsolu aracılığıyla birden fazla tehdit vektöründeki kullanıcıyı yönetmenize izin verir.