Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Baskı Merkezi Çözümleri ve Güvenli Doküman Yönetimi

“Söz uçar, yazı kalır.” Doğru yönetilen “yazı” ise çok daha uzun süre kalır.

Dokümantasyon projelerinizin ölçeği ne olursa olsun, Elips kurumunuza güçlü donanımları ile yazdırmadan fotokopiye, fakstan tarayıcıya dokümantasyon ve baskı merkezi üzerine her ihtiyacınızda verimli, hesaplı ve sürekliliği olan çözümler sunar. Dahası bu donanımları son teknoloji güvenli çıktı yazılım çözümleri ile birleştirir, tüm süreci kolayca yönetebilmenizi, raporlayabilmenizi, kesintisiz ve kontrol edilebilir şekilde sürdürmenizi sağlar.

Elips uzmanlığıyla sunulan donanım ve yazılım çözümlerine Türkiye’nin ve dünyanın her noktasında ulaşabilir, kapsamlı satış sonrası hizmetlerimizle baskı ve doküman yönetimi sürecinizden yıllarca aynı verimi alırsınız.

Donanım Çözümlerimiz;
Kurumunuza en güncel teknolojilerini içeren Laser, Inkjet, Designjet, Yazıcı, Mfp ve renkli ürün aileleri ile toplam baskı hizmetleri sunuyoruz.

Renkli Baskı Çözümlerimiz;
Büyük baskı projeleri ve sektör ortalamalarının incelenmesinde, kurumların aldığı baskıların % 10 - 15 kadarının renkli baskılardan oluştuğu görülmüştür. Toplam içindeki bu küçük orana rağmen doğru yönetilmeyen renkli baskı harcamalarının ise toplam maliyeti % 75’e ulaşabilir.
Bu yüksek oranın nedeni pek çok kurumun, renkli baskı emirlerini ucuz olduğunu zannettikleri inkjet donanımlara yönlendirmeleridir. Oysa otomatikleştirilmiş analiz yöntemleriyle renkli baskı emirleri için en doğru donanımı en baştan seçebilir, kurum içi renkli baskı akışını çok daha@ düşük maliyetle yürütebilirsiniz.
Elips size sunacağı doküman projelerinde renkli baskıyı elden geldiğince siyah beyaz baskıya yönlendirir ya da çıktının sadece gereken kısmını renkli olarak bastırmanızı sağlar. Böylece her baskıdan daha çok verim alırsınız.

Yazılım Çözümlerimiz;
Dokümantasyon ve baskı merkezi ihtiyaçlarınızda sağladığımız yazılım çözümleri ile kurumunuza yönetilebilir, raporlanabilir, güvenli ve kontrol edilebilen bir dokümantasyon ortamı sunuyoruz.