Hizmetler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Danışmanlık Hizmetleri

Sektörlerinin lideri kurumlara verdiğimiz hizmetlerin ve sunduğumuz çözümlerin geniş deneyimiyle kurumunuza teknoloji danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Uçtan uca yönetim desteğiyle ihtiyacınıza en uygun çözümü garanti ediyor ve işletmenize kalıcı katma değer sunuyoruz.

Bu kapsamda sistemlerinizin maksimum performansla çalışmasını sağlayacak donanım, veri tabanı, işletim sistemi gibi teknolojik platformların analizi, tasarlanması, geliştirilmesi, pilot çalışmaların yapılması ve yaygınlaştırılmasını sağlıyoruz. Yıllar içerisinde mükemmelleştirdiğimiz yöntemlerle çalışan Elips Danışmanlık ekibi, teknik ekiplerinize dilediğiniz ürün ve teknolojiler üzerindeki tüm birikimlerini açık, net ve anlaşılır şekilde aktarırlar. Proje yöneticiniz ile tam koordineli çalışarak, projenin eksiksiz ve takviminize uygun olarak ilerlemesini sağlarlar.

Elips, sistemlerinizin en performanslı şekilde çalışmasını sağlayacak donanım, veri tabanı, işletim sistemi gibi teknolojik platformların analizi, tasarlanması, geliştirilmesi, pilot çalışmaların yapılması ve yaygınlaştırılmasını sağlar.

Elips Grup bünyesindeki uzmanlaşmış şirketler, farklı disiplinleri ilgilendiren her bir bilişim ihtiyacınızın tek bir nokta üzerinden yönetilmesini ve yüksek memnuniyet garantisi ile karşılanmasını garanti altına alır.

Danışmanlarımızın farklı alanlardaki geniş saha tecrübeleri, size verilecek hizmetin en yüksek kalitede olmasını sağlar. Vizyonumuz, bilgi teknolojilerinin getirdiği tüm avantajları ve yüksek standartları sizlere sunmaktır.

Danışmanlık Servisimizin verdiği profesyonel hizmetler, yeni bilgi teknolojilerinin gücüyle iş süreçlerinizi hızlandırır, maliyetlerinizi düşürür ve verimlilikte çığır açan artışlar sağlar.