Çözümler

Bilişim Sektöründeki İş Ortağınız

Kurumsal Ağ Çözümleri

Kurumsal ağlar iletişim protokollerinizi azaltır, sisteminiz ve cihazınızın birlikte çalışabilirliğini kolaylaştırır, kurumsal veri yönetiminizi geliştirir. Kurum içi veri iletişiminin adeta omurgası olan “Kurumsal Ağ” departmanlarınızın organize olması ve çalışma verimliliği açısından hayati bir kavram halini almıştır. Bu ağlar olmadan bilgisayarlarınız birbirlerine ve ilişkili olduğu çeşitli cihazlara bağlanamazlar.

Kurumsal ağ temelde ağın ya da network’ün fiziki, sanal ve lojik tasarımına karşılık gelir ve her türlü yazılımın, donanımın ve protokolün veri aktarımı sırasında birlikte nasıl çalışacaklarını belirler. Her organizasyon gibi sizin işletmenizin de farklı bir yapısı, çalışma sistemi mevcuttur ve ihtiyaçlarınız size özeldir. Dijital dönüşümün her gün daha hızlı yaşandığı çağımızda modern kurumlar akıllı ağ mimarisine, otomasyona ve tasarımı güçlendirmek için yazılım odaklı çözümlere daha fazla bağımlı hale gelmiştir.

Bu kapsamda kurumsal ağ size özel operasyonel ihtiyaçlar ve departman bazlı gereksinimlerinize bağlı olarak yerel ve geniş alan ağlarını (LAN/WAN) içerebilir. Kurumsal ağınız dilerseniz Windows ve iOS bilgisayarlar ve işletim sistemleri (OS), Unix sistemleri, ana bilgisayarlar ve akıllı telefonlar ve tabletler gibi ilgili cihazlar da dahil olmak üzere tüm sistemlerinizi entegre edebilir. Başarıyla entegre edilmiş kurumsal ağ, farklı cihaz ve sistem iletişim protokollerinizi etkili bir şekilde birleştirir ve verimli kullanım imkanı sağlar.